Skip to main content
  • Bank na rynku lokalnym

Bank na rynku lokalnym

Charakterystyczną, niezmienną od lat cechą Banku Spółdzielczego w Jaworze jest to, że jest to Bank o rodzimym polskim kapitale, którego dodatkowym atrybutem jest bliskość i znajomość własnych klientów i ich potrzeb na usługi bankowe. Ponadto od początku istnienia Bank aktywnie uczestniczy w życiu społeczno-gospodarczym, kulturowym i oświatowym powiatu jaworskiego i świdnickiego. Wspiera placówki oświatowe, kulturowe, pomaga ludziom chorym i będącym w trudnej sytuacji życiowej. Bank zawsze żył sprawami miejscowych społeczności, wspierał ich poczynania, pomagał przetrwać rolnikom, przedsiębiorcom jak i całej ludności w trudnych sytuacjach. Doceniają to dzisiaj nie tylko członkowie Banku, ale także mieszkańcy oraz władze samorządowe, które swoje budżety powierzyły do obsługi oddziałom Banku.

Dobra znajomość klientów i ich potrzeb przyciąga i powoduje, że wciąż przybywa nam nowych klientów, i nikt nie czuje się w Banku obco, jest znany z imienia i nazwiska. Banki komercyjne ze względu na duży obszar działania nie mogą pozwolić sobie na tak komfortową sytuację.

Bank Spółdzielczy w Jaworze jest instytucją ściśle związaną z rynkiem i środowiskiem lokalnym. Swoją działalność opiera nie tylko na finansach, ale również na wspieraniu rozwoju kulturalno- oświatowego Gminy i okolic.

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj