BEZPŁATNE webinarium „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”

Drodzy Klienci

W trosce o Was oraz Waszych bliskich, Bank Spółdzielczy w Jaworze informuje iż dnia 20 stycznia 2023 roku odbędzie się webinarium pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”

Organizatorem szkolenia jest Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF we współpracy z Komendą Główną Policji

Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.

Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl w dziale „CEDUR”. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 19 stycznia 2023 r.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 17:00 i kończy o godzinie 18:00

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY

Szczegóły oraz formularz zgłoszenia znajdą Państwo na stronie: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=80737&p_id=18