Strona Główna

Płatności POS Planet Pay

Szanowni Państwo!

W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W JAWORZE MOŻECIE PŁACIĆ BEZGOTÓWKOWO ZA SWOJE RCHUNKI W KASACH BANKU

Zdaniem naukowców banknoty należą do jednych z najbardziej zanieczyszczonych różnymi bakteriami przedmiotów codziennego użytku.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) już jakiś czas temu informowała, że banknoty mogą się przyczyniać do rozprzestrzeniania koronawirusa i zalecała jak najczęstsze korzystanie z płatności zbliżeniowych. Dlatego też NBP wdrożył specjalne procedury "oczyszczenia" pieniędzy Nasz bank również w trosce o klientów wychodząc naprzeciw zaleceniom, zachęca do regulowania płatności za pomocą narzędzi płatniczych w terminalu POS.

   

Wspólnie z naszym Partnerem Firmą ITCARD wdrożyliśmy płatności w terminalach POS Planet Pay.

Terminale POS Planet Pay mają funkcję obsługi płatności zbliżeniowych, przyjmują zapłatę wszystkimi obecnie najpopularniejszymi narzędziami do płatności:

  • kartami płatniczymi z logo Visa i Mastercard – dwóch największych organizacji płatniczych odpowiadających wspólnie za ponad 98% polskiego rynku kart płatniczych,
  • aplikacją Planet Mobile w technologii Google Pay
  • Apple Pay
  • kodami BLIK – zyskujący coraz większą popularność, polski system płatności mobilnych umożliwiający dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji za pomocą smartfona,

Dzięki terminalom POS w naszych placówkach, można również kupić doładowanie telefonu.